Wil fulltime opleiden door middel van discipelschaps- en missietraining om actief te maken in de Grote Opdracht.

Interesse in een tweejarige zaterdagopleiding vol geestelijke en praktische vorming? Meld je aan.

Draagt bij aan godvrezende relaties, huwelijken en singles door onderwijs en toerusting te bieden.

Versterkt en bemoedigt geestelijk leiders door middel van ontmoeting en toerusting.

Contact

Vragen aan Hart voor het gezin kunnen gesteld worden via info@hartvoorhetgezin.nl of via Facebook: 
https://www.facebook.com/hartvoorhetgezin

Je kunt ook een specifieke vraag over een thema stellen door een bericht te versturen naar een van onderstaande emailadressen:

Single: single@hartvoorhetgezin.nl

Relatievorming: relatievorming@hartvoorhetgezin.nl

Huwelijk: huwelijk@hartvoorhetgezin.nl

Opvoeding: opvoeding@hartvoorhetgezin.nl

Man: man@hartvoorhetgezin.nl

Vrouw: vrouw@hartvoorhetgezin.nl


Hulpvragen

    Hart voor het gezin wil jou graag hulp en pastoraat bieden. We werken daarvoor samen met CPC Connect van het Centrum voor Pastorale Counseling (http://www.pastoralecounseling.org). Wij maken gebruik van hun beveiligde mailomgeving en leveren vanuit onze achterban betrouwbare broeders en zusters aan die in staat zijn om bemoediging, advies en hulp te geven.

    Je kunt je via onderstaande link aanmelden. Dan kom je op CPC Connect terecht en verloopt de mail niet via je eigen mailbox, maar via een beveiligde omgeving die alleen voor jou toegankelijk is. Dit garandeert dat je hulpvraag vertrouwelijk behandeld kan worden. Begin bij aanmelding je hulpvraag met 'Beste Hart voor het gezin', en dan komt die vraag bij ons terecht.

    CPC Connect